O MNIE

Kilka lat temu zaczęłam dbać o włosy i choć moja przygoda z pielęgnacją miała wzloty i upadki nie poddaje się.
Mam bzika na ich punkcie i choć daleko im do włosów idealnych robię wszystko by to się zmieniło.
Zaczęłam prowadzić bloga ponieważ każda moja rozmowa ze znajomymi (czy też nieznajomymi ;)) kończyła się na włosach, a ja nie chciałam już dłużej "zanudzać" moich bliskich.
Chciałabym aby ten blog był nie tylko moją pamiątką, ale również motywował inne dziewczyny do dbania o włosy a także do zmian.
Mimo tego, że tak naprawdę to początek mojej drogi chciałabym aby za jakiś czas ta strona była inspiracją dla wielu osób.
Z moich blond postrzępionych piórek udało mi się wyczarować błyszczące, mięciutkie póki co półdługie włosy więc uważam, że jest progres i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, a Wy będziecie mi w tym towarzyszyć! ;)

Jestem również kosmetyczną zakupoholiczką, więc podzielę się z Wami moimi przemyśleniami i recenzjami kosmetyków, które są niezwykle pomocne! :)

Myślę, że z czasem blog nie będzie tylko typowo włosowy, chciałabym zamieszczać różne wpisy, ale muszę jeszcze nad tym popracować! ;)

1 komentarz:

  1. No to zaczynam czytac twoje posty, bo tez jestem dopiero na poczatku drogi, gdzie chce z postrzepanych, popalonych wlosow uzyskac naturalne piekno..haha zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dzielenia sie wlasnymi przejsciami, radami, itp :)

    OdpowiedzUsuń